O Nas

Jesteśmy nowoczesnym biurem, które od 10 lat pomaga mieszkańcom Polski w obrocie nieruchomościami. Działamy prężnie na terenie całego kraju. Z naszych usług chętnie korzystają zarówno osoby fizyczne, prawne, jak i różnego rodzaju stowarzyszenia i instytucje. Nasza oferta znacznie wykracza poza kupno, sprzedaż, wynajem czy zamianę nieruchomości.

 

Zapewniamy:

indywidualne podejście do każdego zlecenia
pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego
weryfikację stanu prawnego nieruchomości
przygotowanie projektów umów
profesjonalne sesje zdjęciowe.
 

Współpracujemy z najlepszymi notariuszami, prawnikami i rzeczoznawcami na rynku. Na życzenie klienta wykonamy operat szacunkowy, czy też pomożemy w formalnościach związanych z kupnem nieruchomości przez cudzoziemców.

 

Formalności zostaw nam

 

Wiemy, jak trudne jest kompletowanie dokumentacji związanych z obrotem nieruchomościami. Dlatego naszym klientom dajemy coś więcej niż dostęp do bazy ogłoszeń, czy możliwość zamieszczenia u nas oferty sprzedaży, czy najmu. W ramach zlecenia zajmujemy się zebraniem wszelkich dokumentów związanych z obsługą zlecenia. Do naszych obowiązków należy uzyskanie m.in.:

 
odpisów z księgi wieczystej
wypisów z ewidencji gruntów
podkładów geodezyjnych
wypisów i wyrysu z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego
decyzje o warunkach zabudowy
inne dokumenty wynikające ze specyfiki zlecenia.

Jak działamy?

 

Stosowane nowatorskie narzędzia informatyczne pozwalają nam wyświetlać oferty ściśle dopasowane do profilu klienta. Dzięki czemu mamy możliwość znalezienia idealnej nieruchomości, czy też sprzedania jej w ekspresowo krótkim czasie. Niejednokrotnie zdarza się, że finalizujemy ofertę po 24 godzinach od przyjęcia zlecenia.

 

W przeciwieństwie do działań konkurencji od początku do końca aktywnie uczestniczymy w całym procesie obsługi zlecenia. Pomagamy w sformułowaniu ogłoszenia, wykonaniu profesjonalnych zdjęć, jak również zajmujemy się jego skuteczną promocją. To klient ostatecznie decyduje jaki zakres prac weźmie na siebie, a jak powierzy agentowi. W pracy stawiamy przede wszystkim na dialog i zadowolenie klienta.