Nasze Usługi

POŚREDNICTWO NIERUCHOMOŚCI

nasze usługi

Pomagamy w sprzedaży dowolnej nieruchomości od małej kawalerki po duże apartamenty kończąc na nieruchomościach specjalistycznych. Stosujemy nowatorskie narzędzia informatyczne pozwalają nam wyświetlać oferty ściśle dopasowane do profilu klienta docelowego. Dzięki czemu mamy możliwość znalezienia idealnej nieruchomości, czy też sprzedania jej w ekspresowo krótkim czasie. Niejednokrotnie zdarza się, że znajdujemy kupującego nawet w mniej niż 24 godzinach od przyjęcia zlecenia.

DORADZTWO KREDYTOWE

Oferujemy kredyty hipoteczne mieszkaniowe, konsolidacyjne, refinansowania, pożyczki hipoteczne oraz około zakupowe np. na remont. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. Mamy na względzie przede wszystkim Twoje dobro, bo podział na dobro i zło ma dla nas fundamentalne znaczenie. Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Ci coś, czego nie potrzebujesz, na co Cię nie stać, czego nie rozumiesz i za niegodziwą cenę. W swojej bazie posiadamy oferty praktycznie wszystkich dostępnych banków w Polsce.

nasze usługi

WYCENY NIERUCHOMOŚCI - USŁUGI RZECZOZNAWCY

nasze usługi

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość ale nie wiesz jak ją wycenić? Bierzesz rozwód lub chcesz podzielić majątek? Potrzebujesz wyceny do kredytu bankowego, albo po prostu zastanawiasz się czy cena Twojej nieruchomości nie jest za wysoka lub za niska? Przeprowadzimy dla Ciebie profesjonalną wycenę przygotowaną przez przez licencjonowanego rzeczoznawcę majątkowego. Taka wycena zdecydowanie pomoże w sprzedaży Twojej nieruchomości.

DZIAŁKI I GRUNTY ROLNE

Posiadamy również kilkuletnie doświadczenie poparte wieloma sukcesami w sprzedaży działek inwestycyjnych i gruntów rolnych. Do każdego zlecenie podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu w bardzo krótkim czasie finalizujemy większośc naszych ofert.

nasze usługi

ZAKUP ZA GOTÓWKĘ

nasze usługi

W związku z tym, że na rynku nieruchomości działamy już kilkanaście lat, posiadamy również bazę osób/inwestorów gotowych kupić każdą nieruchomość za gotówkę. Dzięki temu możemy sfinalizować transakcje w ekspresowym czasie z decyzją w 48h. Tacy kupujący są w stanie kupić nieruchomości z problemami prawnymi takimi jak wpisy komornicze oraz służebności.

ODDŁUŻANIE NIERUCHOMOŚCI

Posiadasz nieruchomości z “wadą” prawną, która uniemożliwia sprzedaż? Masz zadłużenie na mieszkaniu i nie wiesz jak sobie z tym poradzić. Nie potrafisz porozumieć się z rodziną w kwestii podziału i sprzedaży majątku? Od wielu lat współpracujemy z kancelarią, wyspecjalizowaną w tego typu nieruchomościach. Jeżeli masz jakikolwiek problem, po prostu napisz lub zadzwoń do nas.

nasze usługi